Franczyza

STWÓRZ Z NAMI SWÓJ OPŁACALNY BIZNES!

Zbudujmy wspólnie silną markę!

Chciałbyś rozpocząć działania w jednej z najbardziej dochodowych i stabilnie wzrastających
branż w Polsce?

Oferujemy łatwy start i know how w zakresie nieruchomości i budowy własnego oddziału zboralscy-group w Twojej okolicy. Nasza firma to największe biuro nieruchomości w województwie śląskim, 50 doświadczonych specjalistów, których wiedzą chcemy podzielić się z Tobą w procesie budowy Twojego biznesu.

Dlaczego warto współpracować z nami?

ico1
Wsparcie na
każdym etapie
ico2
Rozwój i szkolenia
ico3
Innowacyjny marketing

Chcesz poznać szczegóły?
Skontaktuj się z nami!
Czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

1

To nasze zaangażowanie w sukces zarówno klientów, agentów jak i naszego biura oraz pasja do branży nieruchomości. Nasza firma może poszczycić się zdobyciem prestiżowej statuetki "Lidera Nieruchomości Otodom 2022". Ta nagroda stanowi potwierdzenie naszego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości usług i skutecznych rozwiązań w dziedzinie nieruchomości.

2

Nasza bogata wiedza i doświadczenie w branży umożliwiły nam osiągnięcie sukcesów nawet w trudnych warunkach, takich jak pandemia. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu wsparciu i przekazaniu naszej wiedzy możemy pomóc Ci stworzyć świetnie prosperujący biznes na rynku biur nieruchomości. W naszym zespole mamy doświadczonych ekspertów, którzy z przyjemnością podzielą się swoim know-how i pomogą Ci pokonać ewentualne wyzwania, jakie mogą się pojawić na Twojej drodze.

3

Rozumiemy, że rozwijanie własnego biznesu może być wymagające, dlatego oferujemy kompleksową pomoc na każdym etapie Twojej działalności. Nasza wspólna praca zaczyna się od pomocy w budowaniu i zarządzaniu Twoim biurem nieruchomości. Wspieramy Cię dostarczając narzędzi i nowoczesnych technologii, które ułatwią pracę oraz pozwolą osiągnąć zamierzone cele.

4

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który pragnie rozwinąć swój biznes na rynku nieruchomości, to jesteśmy odpowiednim partnerem dla Ciebie. Nasze osiągnięcia, nagrody i satysfakcja naszych klientów są najlepszym dowodem na to, że warto dołączyć do Zboralscy Group.

5

Dzięki naszemu wsparciu i wiedzy możemy razem stworzyć przepis na zysk, niezależnie od warunków rynkowych. Dołącz do Zboralscy Group i zbuduj z nami udany biznes, który czerpie korzyści z naszej wiedzy oraz doświadczenia.

Proponujemy Ci najbardziej opłacalny model
biznesowy na Polskim rynku pośrednictwa.

Dołącz do nas i rozpocznij swoją niesamowitą podróż w branży
nieruchomości z nami na pokładzie!

Co oferujemy?

FAQ1

KNOW HOW

Przekażemy Ci nasze know-how oraz wiedzę i koncepcje biznesową wypracowaną w ciągu kilku lat w największym biurze nieruchomości na Śląsku.

FAQ2

BACK OFFICE

Z nami nie musisz przejmować się dokumentacją. Od samego początku naszej współpracy i na każdym etapie działalności otrzymasz aktualizowane dokumenty, umowy i procedury. Do Twojej dyspozycji będzie również support menadżerski oraz administracyjny. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na nieruchomości i rozwój swojego biznesu.

FAQ3

NARZĘDZIA

Na start otrzymasz wszystkie potrzebne narzędzia oraz programy – dedykowany CRM wraz z rozbudowaną bazą klientów, eksport ofert do najlepszych portali na rynku i nie tylko. Nie musisz się martwić o szkolenia – pokażemy i wyjaśnimy jak korzystać z naszych narzędzi, aby były dla Ciebie cenną pomocą a nie przykrą koniecznością.

FAQ5

ROZWÓJ

Na każdym etapie rozwoju Twojego biznesu możesz liczyć na nasze wsparcie! Zadbamy o to, aby Tobie i Twoim współpracownikom nie zabrakło odpowiednich umiejętności potrzebnych do pracy na ciągle rozwijającym się rynku nieruchomości. Z nami zrobisz to łatwo i przyjemnie dzięki dedykowanej platformie szkoleniowo-onboardingowej.

FAQ4

MARKETING

Skuteczny marketing w dzisiejszych czasach to nierzadko klucz do dobrze prosperującego biznesu. Wiemy jak to zrobić! Otrzymasz od nas wsparcie, potrzebne materiały marketingowe, szablony i grafiki. Nie przejmuj się kosztownym marketingiem – wspólnie znajdziemy odpowiednie narzędzia do skutecznej reklamy!

middleIMG

Dzięki Nam wydasz mniej i zarobisz więcej
prowadząc własne biuro nieruchomości.

Wybierz model biznesowy odpowiedni dla Ciebie!

CTA1img

Pakiet ekspercki

Oferta skierowana do osób chcących rozwijać się
samodzielnie lub stworzyć niewielki - kilkuosobowy zespół.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
CTA2img

Pakiet mentorski

Oferta skierowana jest do leaderów, którzy dobrze
czują się w tej roli i chciałyby stworzyć swój zespół.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI