Zostań Agentem Nieruchomości

Stwórz z nami swój opłacalny biznes!

Chciałbyś rozpocząć działania w jednej z najbardziej dochodowych i stabilnie wzrastających
branż w Polsce?

Zboralscy Group to lider rynku nieruchomości w województwie śląskim, działający w miastach takich jak Chorzów, Katowice, Siedlce, Częstochowa i Mikołów. Nasza firma składa się z ponad 70 doświadczonych specjalistów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i pomóc Ci w rozwoju Twojej kariery.

Dlaczego warto współpracować z nami?

ico1
Wsparcie na
każdym etapie

Oferujemy wsparcie od samego początku, zapewniając pełne szkolenie, mentoring oraz pomoc w budowaniu i zarządzaniu Twoją karierą w nieruchomościach.

ico2
Rozwój i szkolenia

Nasze profesjonalne systemy szkoleniowe i precyzyjny program wdrożeniowy pozwalają łatwo i skutecznie rozpocząć karierę w nieruchomościach, niezależnie od Twojego doświadczenia.

ico3
Innowacyjny marketing

Zapewniamy skuteczny marketing, oferując wsparcie, materiały marketingowe, szablony i grafiki, aby Twoja kariera mogła prosperować dzięki odpowiednim narzędziom do skutecznej reklamy.

Chcesz poznać szczegóły?
Skontaktuj się z nami!  Plik CV (max.5MB)

  Plik list motywacyjny (max.5MB)


  Czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

  1

  Zaangażowanie i pasja

  Nasza firma zdobyła prestiżową statuetkę "Lidera Nieruchomości Otodom 2022", co potwierdza nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości usług i skutecznych rozwiązań w dziedzinie nieruchomości.

  2

  Doświadczenie i wiedza

  Dzięki naszej bogatej wiedzy i doświadczeniu, nawet w trudnych warunkach, takich jak pandemia, osiągamy sukcesy. Pomagamy naszym agentom rozwijać się i odnosić sukcesy na rynku nieruchomości.

  3

  Kompleksowa pomoc

  Rozwijanie kariery może być wymagające, dlatego oferujemy kompleksową pomoc na każdym etapie działalności. Wspieramy Cię dostarczając narzędzi i nowoczesnych technologii, które ułatwią pracę oraz pozwolą osiągnąć zamierzone cele.

  4

  Rozwój i szkolenia

  Dzięki naszemu profesjonalnemu systemowi szkoleniowemu i cyklicznym warsztatom stale podnosimy kwalifikacje naszych agentów. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w branży nieruchomości, czy doświadczonym agentem, z nami zrobisz to łatwo i przyjemnie dzięki precyzyjnemu programowi wdrożeniowemu, który pozwala praktycznie z miejsca wystartować i być skutecznym agentem nieruchomości.

  5

  Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

  W Zboralscy Group wynagradzamy za efektywność i zaangażowanie. Nasze prowizje sięgają nawet 90%, co oznacza, że z każdej zarobionej kwoty 10 000 zł, aż 9 000 zł trafia bezpośrednio do Ciebie! Dzięki temu Twoje dochody mogą być naprawdę imponujące, a motywacja do osiągania coraz lepszych wyników jeszcze większa.

  Proponujemy Ci najbardziej opłacalny model
  biznesowy na Polskim rynku pośrednictwa.

  Dołącz do nas i rozpocznij swoją niesamowitą podróż w branży
  nieruchomości z nami na pokładzie!

  Co oferujemy?

  FAQ1

  KNOW HOW

  Przekażemy Ci nasze know-how oraz wiedzę i koncepcje biznesową wypracowaną w ciągu kilku lat w największym biurze nieruchomości na Śląsku.

  FAQ2

  BACK OFFICE

  Z nami nie musisz przejmować się dokumentacją. Od samego początku naszej współpracy i na każdym etapie działalności otrzymasz aktualizowane dokumenty, umowy i procedury. Do Twojej dyspozycji będzie również support menadżerski oraz administracyjny. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na nieruchomości i rozwój swojego biznesu.

  FAQ3

  NARZĘDZIA

  Na start otrzymasz wszystkie potrzebne narzędzia oraz programy – dedykowany CRM wraz z rozbudowaną bazą klientów, eksport ofert do najlepszych portali na rynku i nie tylko. Nie musisz się martwić o szkolenia – pokażemy i wyjaśnimy jak korzystać z naszych narzędzi, aby były dla Ciebie cenną pomocą a nie przykrą koniecznością.

  FAQ5

  ROZWÓJ

  Zapewnimy Ci wsparcie na każdym etapie rozwoju Twojej kariery, dbając o umiejętności potrzebne do pracy na ciągle rozwijającym się rynku nieruchomości.

  FAQ4

  MARKETING

  Skuteczny marketing w dzisiejszych czasach to nierzadko klucz do dobrze prosperującego biznesu. Wiemy jak to zrobić! Otrzymasz od nas wsparcie, potrzebne materiały marketingowe, szablony i grafiki. Nie przejmuj się kosztownym marketingiem – wspólnie znajdziemy odpowiednie narzędzia do skutecznej reklamy!