Lokal usługowo-mieszkalny w Myszkowie

1 240 000 zł

Cechy nieruchomości

  • Garaż / miejsce parkingowe
  • System bezpieczeństwa

Szczegóły oferty

Czym jest skuteczny biznes?
To przede wszystkim lokalizacja, doskonałe warunki oraz przestrzeń. Jeżeli jesteś na etapie poszukiwania idealnego miejsca do poprowadzenia działalności, mam coś, co z pewnością wpadnie Ci w oko.

Z przyjemnością prezentuję nieruchomość na sprzedaż o charakterze usługowo-mieszkalnym położoną w sercu Myszkowa. Lokal o powierzchni 317 m2 rozplanowany jest na trzech kondygnacjach i usytuowany na obszernej działce o powierzchni 1069 m2 na ul. Jana Pawła II 21.

Ta w pełni odnowiona nieruchomość oferuje to, czego potrzebujesz do przeprowadzenia swego biznesu do nowych standardów: wszystko, począwszy od centralnego ogrzewania, instalacji elektrycznej, po nowoczesne rozwiązania takie jak ogniwa fotowoltaiczne, klimatyzację, domową stację uzdatniania wody, aż do ogrzewania budynku za pomocą pieca gazowego.

Na parter obiektu można prowadzić działalność medyczną np. w gabinetach kosmetycznych, dentystycznych czy podologicznych.
Na piętrze oferuje miejsce do komfortowego życia, a przestronna piwnica to miejsce idealne do prowadzenia drobnego biznesu. Istnieje również możliwość rozbudowy budynku i zaadoptowania na strychu dodatkowej powierzchni mieszkalnej.

Nieruchomość ta jest ciekawą propozycją dla inwestorów.

Klimatyczny ogród z systemem automatycznego nawadniania oraz parking na 12 stanowisk to dodatkowy atut.
Czy to miejsce, które wydaje Ci się idealne na rozwój Twojego biznesu? Zdecydowanie tak! Skontaktuj się ze mną teraz, aby umówić się na prezentację tej niespotykanie ciekawej oferty. Służę pomocą!

Czekam na Twój telefon!

Wirtualny spacer

  • ID: 996789
  • Opublikowano: 10 czerwca 2024
  • Aktualizacja: 10 czerwca 2024
  • Wyświetleń: 56