Lokal handlowy w C.H. PROMENADA super lokalizacja

239 000 zł

Cechy nieruchomości

  • Garaż / miejsce parkingowe
  • System bezpieczeństwa

Szczegóły oferty

Boks o powierzchni ok. 24 m2, zlokalizowany jest w jednym z największych i najbardziej popularnych Centrów Handlowy w Częstochowie – PROMENADA w dzielnicy Tysiąclecie w Częstochowie.

Powierzchnia handlowa, znajduje się na parterze tuż obok wejścia do centrum handlowego od strony Promenady Czesława Niemena  w sąsiedztwie różnorodnych sklepów min. spożywczych, drogerii i cukierni. Lokal jest tak usytuowany że jest możliwość zamontowania dodatkowego wejścia bezpośrednio z zewnątrz co umożliwia sprzedaż np. lodów w okresie letnim gdy centrum handlowe jest zamknięte.

Centrum jest codziennie odwiedzane przez tłumy ludzi, szukających przeróżnych produktów, dlatego oferta skierowana jest dla osób szukających miejsca na prowadzenie szeroko pojętej działalności gospodarczej od ciastkarni, sklepów spożywczych przez sklep zielarski, wędkarski czy wyspecjalizowany w jakiejś dziedzinie handlu. Ostatnio w lokalu była prowadzona działalność cukiernicza bardzo dobrze prosperująca.

Sposób korzystania z boksu zależy od pomysłów przedsiębiorcy, chcącego rozkręcić tam swój biznes

Do boksu doprowadzony jest prąd i woda, w lokalu zamontowana jest klimatyzacja.

Koszty które trzeba opłacić to czynsz w wysokości 1000 zł. (śmieci, ochrona, ogrzewanie opłaty remontowe) plus prąd wg. zużycia.

Więcej szczegółów, opowiem na spotkaniu, serdecznie zapraszam do kontaktu.

CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI – KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA DO BIURA.

Zapraszam na prezentację!

  • ID: 1001113
  • Opublikowano: 15 maja 2024
  • Aktualizacja: 15 maja 2024
  • Wyświetleń: 41