Urokliwie położona DZIAŁKA przy Parku Gródek!

265 000 zł

Szczegóły oferty

Na sprzedaż działka o powierzchni 1383 m2 (17,5m x 79m), położona w Jaworznie (województwo śląskie),  przy ulicy Gródek w niedalekim sąsiedztwie Parku Gródek, czyli Śląskich Malediwów. Stanowi wyjątkową okazję dla osób poszukujących miejsca do realizacji swoich marzeń o własnym domu.

  • Niewątpliwym atutem działki jest asfaltowy dojazd do samej granicy działki;
  • Jednym z największych atutów tej działki jest fakt, że wszystkie niezbędne media, takie jak prąd, woda, gaz i kanalizacja, znajdują się w granicach działki. Dzięki temu proces budowy domu będzie znacznie ułatwiony i mniej kosztowny.
  • Obszar, na którym położona jest działka, jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, który przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Okolica, w której znajduje się działka, charakteryzuje się sąsiedztwem zabudowy jednorodzinnej.

  • To spokojna i urokliwa dzielnica, idealna dla rodzin oraz osób ceniących sobie spokój i bliskość natury.
  • Niedaleko od działki znajduje się Park Gródek, znany również jako „Polskie Malediwy”. To miejsce oferuje liczne atrakcje rekreacyjne, w tym plażę, jezioro i tereny zielone, które są doskonałe do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Spacer do parku zajmuje zaledwie 20 minut, co czyni to miejsce idealnym do aktywnego wypoczynku i relaksu.
  • W odległości 15 minut samochodem od działki znajduje się Rezerwat Dolina Żabnika, urokliwe miejsce na mapie turystycznej Jaworzna. Polecamy szczególnie na wycieczki rowerowe. pochodzi od naturalnego zagłębienia rzeki, która przez niego przepływa. Rzeka meandrując, zbudowała koryto i obszar zalewowy jest obecnie naturalnie obniżony. Potok Żabnik należy do I klasy pod względem czystości w województwie śląskim 

W okolicy znajduje się także szkoła podstawowa oraz miejskie przedszkole, co jest wygodne dla rodzin z dziećmi. Centrum Jaworzna z rynkiem i wszystkimi niezbędnymi udogodnieniami jest oddalone o około 5 kilometrów, co oznacza, że masz łatwy dostęp do sklepów, restauracji i innych usług.

Dodatkowo, zalew Sosina, który jest doskonałym miejscem do kąpieli i rekreacji na świeżym powietrzu, znajduje się zaledwie 3 kilometry od działki. To idealne miejsce na letnie weekendy i rodzinne wypady.

Ta działka to możliwość stworzenia wymarzonego domu w spokojnej i przyjaznej okolicy. Nie przegap tej unikalnej szansy na zrealizowanie swoich planów mieszkaniowych.

Zapraszam na prezentację nieruchomości 
Hanna Pilczek 
@twojapaniagent
+48662447788

Wideo

  • ID: 985911
  • Opublikowano: 27 maja 2024
  • Aktualizacja: 27 maja 2024
  • Wyświetleń: 129