Malownicza działka, 6300m2 w Cieplicach, 27zł/m2

169 000 zł

Szczegóły oferty

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w malowniczej okolicy między Wolbromiem, a Miechowem.

Lokalizacja:
Działka znajduje się w miejscowości Cieplice, która słynie z pięknych krajobrazów oraz spokojnego, wiejskiego charakteru.

Zalety działki:

Malownicza okolica: Działka położona jest wśród urokliwych terenów, otoczonych zielenią i spokojem. To idealne miejsce dla osób poszukujących odosobnienia od miejskiego zgiełku.

Łatwy dostęp:

Pomimo wiejskiego charakteru okolicy, działka jest łatwo dostępna drogami lokalnymi. Bliskość głównych dróg sprawia, że podróże do pobliskich miast są szybkie i wygodne.

Różnorodne możliwości:

Dzięki swojej powierzchni i kształtowi ( 22m szerokości oraz ponad 285m długości ) , działka oferuje różnorodne możliwości zagospodarowania. Możesz zrealizować swoje marzenia o własnym domu czy też ogrodzie . Powierzchnia budowlana to ok 1100m2 .

Na działce znajduje się studnia głębinowa. Prąd oraz woda w działce po drugiej stronie drogi.

Bogactwo przyrody:

Otaczająca działkę przyroda zachęca do spacerów, wycieczek rowerowych oraz relaksu na łonie natury. Cieplice to raj dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jeśli poszukujesz miejsca, gdzie możesz cieszyć się spokojem i naturą, zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji na temat tej wyjątkowej oferty sprzedaży działki w Cieplicach.

  • Miechów – 12 minut;
  • Wolbrom – 17 minut;
  • Olkusz – 33 minuty;
  • Kraków Prądnik Biały – 44 minuty;

W najbliższej okolicy (do 5 min samochodem) znajdują się niezbędne sklepy, szkoła, żłobek, urzędy.

W Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego,  działka posiada oznaczenia D-2MM1 oraz D-1R2.

Tereny oznaczone jako MM1 to tereny zabudowy mieszanej – mieszkaniowej, usługowej, produkcyjnej poza granicami Parku Krajobrazowego, a ich podstawowym przeznaczeniem jest wolnostojąca zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz z zabudową usługowo-produkcyjną.

Kontakt:
Kacper Rodko

Specjalista ds. Nieruchomości

Wideo

  • ID: 985843
  • Opublikowano: 26 maja 2024
  • Aktualizacja: 26 maja 2024
  • Wyświetleń: 80