Twój wymarzony kąt w Nowej Brzeźnicy

550 000 zł

Szczegóły oferty

Wolnostojący dom, idealny dla rodziny 2+2 i nie tylko. Zlokalizowany w miejscowości Nowa Brzeźnica przy ul. Kościuszki 84, w powiecie pajęczańskim.

Ten dwukondygnacyjny, przestronny dom o powierzchni użytkowej 139 m2 spełnia wszelkie oczekiwania w kwestii komfortu i spokoju, usytuowany na działce o powierzchni 645 m2.

Parter tego dwupoziomowego domu emanuje ciepłem i gościnnością. Przekraczając próg przestronnego salonu, natychmiast poczujesz się jak w centrum życia rodzinnego, gdzie wspólnie spędzone chwile na trwałe zapiszą się w pamięci. Przylegająca do salonu funkcjonalna kuchnia zapewnia doskonałe warunki do kreowania kulinarnych arcydzieł, które zaspokoją apetyty wszystkich domowników. Przestrzeń uzupełnia także łazienka z kabiną prysznicową i wc, gwarantująca komfortowe korzystanie z niej każdego dnia. Również przedpokój z miejscem na przechowywanie odzieży wierzchniej i obuwia.

Piętro domu kryje w sobie trzy sypialnie, które stanowią osobiste azyle dla każdego z mieszkańców. Druga łazienka, wyposażona w wannę i wc, sprawi, że poranne przygotowania do wyjścia będą przebiegać w spokoju i harmonii. Dodatkowo, na piętrze znajduje się praktyczna garderoba.

Dom, wybudowany w 2003 roku, jest wolnostojący i wykonany z gazobetonu, zaś dach pokryty gontem, co zapewnia mu trwałość oraz stabilność. Dbając o komfort domowników, 3 lata temu drzwi wewnętrzne, a okna PCV oraz asfaltowa droga dojazdowa to gwarancja codziennej wygody.

Media takie jak prąd i woda są podłączone, a dom ogrzewany jest piecem na ekogroszek.

Dom docieplony styropianem oraz dwuwarstwowe ściany zewnętrzne to gwarancja niskich kosztów utrzymania. Dom częściowo podpiwniczony umożliwia przechowywanie rzeczy, które nie są potrzebne na co dzień.

Nie zwlekaj! Zadzwoń już dziś, aby umówić się na prezentację tego domu, który w pełni gotowy jest, by przyjąć w swoje ramiona nową, szczęśliwą rodzinę.

Wirtualny spacer

  • ID: 996944
  • Opublikowano: 14 maja 2024
  • Aktualizacja: 14 maja 2024
  • Wyświetleń: 46